Rode zomerbloei
Prijsverlaging Promotie 0%
Oleander red - Willemse
Nerium oleander - Oleander red - Roze Laurier
Oleander red - Nerium oleander - Willemse
Roze Laurier - Oleander red - Nerium oleander

Oleander red Nerium oleander

Rode zomerbloei

€16,99
Picto prix en baisse
Momenteel niet beschikbaar
Momenteel niet beschikbaar
Maak uw keuze
Onze direct beschikbare vergelijkbare producten
Roze Laurier - Oleander - Nerium oleander Verkoop Oleander
Zomerbloei in pot
Oleander
€16,99
Op voorraad
Meer bekijken > Meer bekijken >
Willemse kwaliteit
Geverifieerde klantbeoordelingen
Beveiligde verpakking
Veilige betaling
Willemse kwaliteit sinds 60 jaar
Geverifieerde klantbeoordelingen
Beveiligde verpakking
Veilige betaling CB, Visa, Mastercard, 3x Klarna & 4x Paypal
x Popup Image

Kenmerken

Esthetiek

Groeihoogte
3 m
Bladeren het hele jaar door
Ja
Groeiwijze plant
Struikachtig, Opgericht
Bloei periode
Mei - September
Geurend
Ja
Kleur
Rood

Tuinieren

Winterhardheid
-8°C (zone 8b)
Bewateringsfrequentie
Gematigd
Groeisnelheid
Snel
Cultuur in pot mogelijk
Ja
Plantafstand
1 m - 1.50 m
Toxisch voor dieren
Ja
Plantperiode
Maart - Juni, September - Oktober
Voorzorgsmaatregelen
Giftig bij inslikken

Locatie

Locatie
Volle zon
Grondsoort
Kleiachtig, Kalksteen grond, Droge grond, Gedraineerde grond, Potgrond, Diepe grond
Klimaatsoort
Middellandse Zeegebied

Oleander red

De Oleander red, botanisch Nerium oleander, is een mediterrane struik met warme rode bloemen. Hij past uitstekend in een zonnige tuin of op een beschut terras en beloont u zomer na zomer met een lange bloei.

Waarom kiezen voor deze rode Nerium oleander

Deze variëteit valt op door haar diep rode bloemkleur, die intenser is dan de klassieke roze soorten. Het blad blijft het hele jaar groen en geeft ook buiten de bloeitijd structuur.

De struik groeit snel en bereikt na enkele jaren tot 300 cm hoogte, met een opgaande en bossige vorm. In een pot blijft hij compacter en beter beheersbaar.

Waar plant u de laurier best

Kies een warme, zonnige en luchtige plek. De bodem moet goed doorlatend zijn, kalkrijk of leemachtig, want stilstaand water verdraagt deze struik slecht. Tuinaarde met wat potgrond volstaat.

In ons klimaat is de winterhardheid beperkt tot ongeveer -8°C. Onder deze grens is bescherming nodig. Daarom kiezen veel tuiniers voor een teelt in pot of bak, die 's winters vorstvrij wordt gezet.

Bloei en gebruik in de tuin

De bloei loopt van mei tot september en trekt de blik naar het terras of de border. Deze mediterrane oleander verdraagt droogte goed en vraagt slechts matige watergift.

Als arbustes à fleurs combineert hij mooi met andere plantes en pots méditérranéennes zoals olijf, lavendel of agapanthus. Zo creëert u een zonnig en samenhangend geheel.

Onderhoud seizoen na seizoen

Met enkele eenvoudige gebaren houdt u de struik gezond en bloeirijk. Werk rustig en volg het natuurlijke ritme van de plant.

  • Snoei licht na de bloei om een compacte vorm te behouden
  • Zet potten in oktober vorstvrij weg vóór de eerste vorst
  • Geef matig water en vermijd natte voeten
  • Draag handschoenen, want alle delen zijn giftig bij inname
  • Deze rode Nerium oleander hoort thuis tussen de andere Oleanders en verdient een plek bij uw bloeiende heesters. Met de juiste zorg biedt hij vele jaren tuinplezier.

    Ref : 020394

    PRO TIP : Oleander red

    De rode oleander bloeit van mei tot september. In een warme zomer op een zonnige plek kan de bloei ononderbroken doorlopen. Regelmatig uitgebloeide bloemen verwijderen stimuleert de vorming van nieuwe knoppen.

    De winterhardheid ligt rond -8°C. In het Nederlandse klimaat is dat vaak te weinig. Teel de plant daarom in een pot en zet hem in oktober vorstvrij en licht weg, bijvoorbeeld in een koele serre of garage.

    Kies een goed doorlatende, kalkrijke of leemachtige bodem. Geef matig water en vermijd natte voeten. Snoei licht na de bloei voor een compacte vorm. Let op: alle plantendelen zijn giftig bij inname.

    Misschien vindt u dit ook leuk
    Roze Laurier - Oleander - Nerium oleander Verkoop Oleander
    Zomerbloei in pot
    Oleander
    €16,99
    Op voorraad
    Lavendel 'Grosso' - Lavandula angustifolia Grosso - Willemse Lavendel 'Grosso' - Willemse
    Geurige zomerbloeier
    Lavendel 'Grosso'
    €4,99
    Op voorraad
    Indische sering - rood - Willemse Lagerstroemia indica Red Imperator - Indische sering - rood - Heesters
    Rood tot in de herfst
    Indische sering - rood
    €9,99
    Op voorraad
    Buddleja davidii empire blue, pinkdelight, white - Vlinderstruik 'Tricolor' - Vlinderstruik - Buddleja Vlinderstruik 'Tricolor' - Buddleja davidii empire blue, pinkdelight, white - Willemse
    Drie kleuren vol vlinders
    Vlinderstruik 'Tricolor'
    €19,99
    Op voorraad
    Perzische slaapboom 'Rosea' - Albizia julibrissin rosea - Willemse Perzische slaapboom 'Rosea' - Willemse
    Roze zomerbloei
    Perzische slaapboom 'Rosea'
    €19,99
    Op voorraad
    Mimosa - Acacia dealbata - Willemse Verkoop Mimosa
    Gele wintergeur
    Mimosa
    €9,99
    Op voorraad
    Mimosa der vier seizoenen - Willemse Acacia retinodes - Mimosa der vier seizoenen - Heesters
    Bijna het hele jaar bloei
    Mimosa der vier seizoenen
    €12,99
    Op voorraad
    Phoenix canariensis - Dadelpalm - Palmen Palmen - Dadelpalm - Phoenix canariensis
    Zuiders groen voor terras
    Dadelpalm
    €18,50
    Op voorraad
    Vergelijkbare producten